DENİZLİ BABADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü

101. yılını idrak ettiğimiz 18 Mart Çanakkle Zaferi ve Şehitleri Anma Günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan program, Kaymakamımız Nebi ÇANGA’nın katılımı ile gerçekleştirildi.
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü

Saat 9.30’da Atatürk Anıtına çelenklerin sunulması ile başlayan program, tüm resmi kuruların katılımıyla gerçekleştirildi. 9.40’da protokol üyeleri şehitlik ziyareti gerçekleştirildi. Anma programı, Babadağ İlçesi Hacı Mehmet Zorlu Çok Programlı Anadolu Lisesinde saat 10.00’da gerçekleştirildi. Anma programına protokol üyeleri ve vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Onur konuğu olarak şehit yakını ve gazilerimizin de katıldığı program, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve vatanımız için canını veren aziz şehitlerimizin manevi huzurunda yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Program, günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması, öğrencilerin günün anlam ve önemine uygun olarak hazırladıkları tiyatro gösterisi ile devam etti. Programda Çanakkale Zaferi konulu Slayt gösterimi, öğrenciler şiirlerinin okunması ve ilçe genelinde yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesi ile sona erdi.

 

22-03-201622-03-201622-03-2016

Cumhuriyet Mahallesi Hacı Mehmet ZORLU Caddesi No50 20480 Babadağ DENİZLİ - (258) 481 29 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.