DENİZLİ BABADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aralık Ayı DKAB Öğretmen Gelişim Programı

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı'nın Aralık ayına  ait eylem planı 27/12/2018 Salı günü saat 15:00 Diyanet İşleri Kur´an Kursu toplantı salonunda  DKAP öğretmenlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Aralık Ayı DKAB Öğretmen Gelişim Programı

"Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce hazırlanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı'nın Aralık ayna  ait eylem planı 27/12/2018 Perşembe günü saat 15:00 Diyanet İşleri Kur´an Kursu toplantı salonunda tüm DKAB öğretmenlerinin katılımı ile yapıldı.

Aralık ayı  konusu  "Makale Okuyoruz ve Değerlendiriyoruz" başlığı altında;  Suat CEBECİ tarafından kaleme alınan   'Din Öğretimi Yöntemleri"  adlı makale İlçemiz Müşerref Yılmaz Ortaokulu öğretmeni  Sümeyra ÖZTÜRK tarafından güzel  bir sunum eşliğinde değerlendirildi.

 

 

28-12-2018

Cumhuriyet Mahallesi Hacı Mehmet ZORLU Caddesi No50 20480 Babadağ DENİZLİ - (258) 481 29 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.