DENİZLİ BABADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ NİHAT TOPKARA'NIN 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ NİHAT TOPKARA'NIN 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM SONU  MESAJI

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler;

 

         2019-2020 eğitim öğretim yılı yarı yılını sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız. Geleceğimizin gerçek sahibi ve teminatı olan sevgili öğrencilerimiz bugün yarıyılın değerlendirmesi olan karnelerini aldılar.  Okulla ilk defa tanışan yavrularımız ise heyecanla başladıkları okullarına uyum başarısını geliştirerek öğrendikleri her türlü bilgi ve beceriyi pekiştirmek ve kalıcı hale getirmek için çalışıp çabaladılar.

      

         Öğrencilerimizin notları ne olursa olsun, çalıştıkları takdirde başarılı olacakları gerçeğini unutmamaları gerekir. Hayatın her döneminde her alanda başarılı olmak için kendinize inanmanız ve çalışmanız gerekmektedir.

      Başarıya ulaşmada sorumluluk duyma, planlı çalışma,ulaşılabilir hedeflere sahip olma ve kararlı olma zorunluluğu vardır.Bu faktörün tamamı vazgeçilmez öneme sahiptir ve ancak hepsi bir arada olduğunda başarı kaçınılmazdır. Başarılı olmanın belki de en önemli aşaması kendine güvendir.

      

       Değerli velilerimiz çocuklarımızın başarılı olduğu kadar başarısızlıklarına da bir o kadar sahip çıkmalıyız. Şunu unutmamak gerekir ki, cesareti kırılmış, özgüveni zedelenmiş bir çocuğun yaşadığı psikoloji, telafisi mümkün olan karne notlarından daha elzemdir.

      İlçemizde 2019-2020 eğitim öğretim yılında ;  toplam 1423 öğrenci ve 202 öğretmen ve diğer çalışanlarımız ile  bir dönemi daha başarılı sorunsuz olarak bitirdik.

       Bu duygu ve düşüncelerle, başta öğrencilerimiz olmak üzere değerli yönetici, öğretmen ve velilerimize  özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, tatilinizin sağlıklı, güzel geçmesini ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Cumhuriyet Mahallesi Hacı Mehmet ZORLU Caddesi No50 20480 Babadağ DENİZLİ - (258) 481 29 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.